Tento report odhaluje:

JAK ZVÝŠIT NÁVŠTĚVNOST A PRODEJE NA SVÉM WEBU O VÍCE NEŽ 400%!

Ještě než začnu, chci být upřímný… Nechci v žádném případě plýtvat Vašim časem.

Tento report odhaluje, jak jsem byl a doposud jsem schopný vydělávat miliony díky SEO online marketingu.

Na konci této stránky odhalím příležitost, díky které se mnou budete moci dlouhodobě spolupracovat.

Odhalím Vám veškeré mé know-how, které jsem se v uplynulých letech naučil.

Sice mě to bude mrzet, ale pokud jste si 100%ně jistí, že moje tajné know-how znát nechcete a také nechcete rapidně vylepšit SEO svého webu, přivést tím do Vašeho podnikání nové zákazníky a s tím i zvýšit prodeje zcela zdarma, klidně tuto stránku zavřete.

Vím, že to není to pro každého a chápu to.

A teď mi dovolte se zeptat…

Souhlasíte, že informací o SEO je všude více než kdy předtím?

Takže, tady je pravda:

I přes takřka neomezené množství informací…

 

FIRMÁM A PODNIKATELŮM SE NEDAŘÍ DOSÁHNOUT DLOUHODOBĚ SKVĚLÝCH VÝSLEDKŮ V SEO (ORGANICKÉM VYHLEDÁVÁNÍ).

 

Proč?

To Vám hned vysvětlím.

1

Zaprvé, ukáži Vám 7 důvodů, proč většina webů má problémy dosáhnout konzistentních výsledků v SEO (i přes fakt, že mají přístup k neomezenému počtu informací)

2

Pak Vám vysvětlím, co přesně potřebujete udělat jinak, pokud se chcete umístit dlouhodobě na prvních pozicích ve vyhledávačích.

3

Nakonec Vás provedu strategií, kterou osobně používám já a spousty mých úspěšných zákazníků, kteří se již jako první ve vyhledávačích umisťují a dosahují skvělých výsledků ve vyhledávání.

SEO Mýty

Jednoduchý Fakt:

SEO Mýty

Když potenciální zákazník hledá na Google, zobrazí se Váš web mezi prvními? Tedy téměř nahoře nebo ideálně úplně první?

Věděli jste, že 75% lidí NIKDY nehledá na druhé, třetí stránce v Google (nebo jiném vyhledávači)?

93% lidí, co hledají něco poprvé, začínají VŽDY ve vyhledávačích jako je Google!

To znamená, že si nemůžete dovolit být někde jinde než mezi prvními!

Milí majitelé webů, eshopů či online markeťáci…
Také máte pocit, že:

Slovo „SEO“ pro Vás zní jako něco mimozemského a z jiné planety?

Stejně tak Vám připadá i veškeré názvosloví, které k tomu patří?

Pořád o něm (SEO) slyšíte, že byste se na něj měli v online marketingu zaměřit, protože přece chcete být ve výhledávání první.

Nevíte, co a jak přesně v SEO dělat a tak možná zase budete muset zůstat u drahých, placených reklam?

Jste našli spoustu „super návodů“ na internetu, jak SEO „dělat“, ale žádný z nich nefunguje?

Nikdy nikdo nepříjde s jednoduchým návodem, jak postupovat jen jednoduchou formou: „klikni sem, udělej toto“ a vše vysvětlí i úplným laikům (a nejen těm pokročilejším)?

Spustíte nový web s tím, že „se tam zákazníci třeba nějak pohrnou“, ale ono ouha… žádné prodeje, nikdo nikde ani po měsících dřiny a tak se na to raději vykašlete?

SEO Co to je?

Nebojte se, nejste jediní, kdo tyto problémy řeší!

Podobné pocity a problémy zažívá mnoho (nejen) online podnikatelů po celém světě.

Pravděpodobně jste spustili nebo spustíte nový web (či eshop), ale stále řešíte, že na něj nikdo nechodí, negeneruje Vám (téměř) žádné objednávky či poptávky a pokud ano, stojí Vás to spoustu peněz za mnohdy neefektivní a drahou placenou reklamu (třeba přes Google nebo Facebook).

Místo toho, abyste si podnikání užívali, zaměřili se na Vaši službu nebo produkt, jste v začarovaném kruhu, kde se neustále dokola snažíte přivést nové a nové zákazníky, abyste nezkrachovali, stojí Vás to velké úsilí a mnoho energie, kterou byste mohli využít jinde efektivněji – třeba na skvělý zákaznický servis.

Poslouchejte mě teď pozorně:

 Pokud dlouhodobě nedosahujete skvělých výsledků v SEO, musíte vědět jednu věc…

NENÍ To Vaše Chyba!

Je to proto, že se o skutečných a funkčních návodech prostě nemluví. Většina firem nebo online SEO konzultantů Vám neřekne, jak přesně „byste to měli dělat“. Proč taky? Když na tom vydělávají spoustu peněz a to i v případě, že tomu vlastně ani moc nerozumí, ale přece jenom o trošku víc než Vy.

A když už uspořádají nějaké to školení nebo workshop, na kterém „byste se měli vše naučit dělat sami“, tak Vám stejně něco zatají, udělají si na něm svoji reklamu tak, abyste za nimi ve výsledku přišli a za to, co Vás měli, za VAŠE peníze, naučit, Vám mohli začít účtovat přemrštěné měsíční paušály.

Dnes už vím, že kdybych to, co teď znám, věděl a znal, byl by můj osud v podnikání úplně jiný a nemusel jsem se téměř deset let pouze plácat na místě a zkoušet znovu a znovu všechny ty nefunkční věci a návody a „narážet do zdi“ znovu a znovu.

A přitom to není nic složitého a i přes to vidím opakovat ty samé chyby pořád dokola a dokola většinu (online) podnikatelů.

 

Zde je 7 důvodů proč většina majitelů webů a eshopů žádných velkých výsledků v SEO nedosahuje:

… i přes to, že dnes mají přístup k více informacím NEŽ KDY PŘEDTÍM!

Špatné SEO procesy a postupy

1. Špatné SEO postupy

Opravdu existuje způsob, jak rapidně zvýšit návštěvnost webu z organického vyhledávání. Ovšem většina lidí a firem, co na svých webech, blozích či youtube kanálech chrlí „jeden ověřený postup za druhým“, nikdy nevytvořili reálný a otestovaný návod s jasným postupem. A ještě hůře, většina z nich radí a ukazují jen „jednorázové super návody“.

Roztříštění informace o SEO

2. Roztříštění informace o SEO

Jedním z nějvětších důvodů, proč je těžké naučit se správné postupy v SEO je to, že je všude na internetu rozptýlené šílené množstvé neúplných informací. V jedné minutě se učíte o tvorbě zpětných odkazů (linkbuildingu) a v druhé minutě se učíte o technické stránce SEO. V jakém pořadí to vlastně máte dělat?? Tyto otázky, na které se v hlavě pořád sami sebe ptáte, dělají všechno ještě složitější.

Samozvaní SEO Odborníci

3. Samozvaní rádoby SEO odborníci a konzultanti

Dnešní doba internetu povoluje komukoliv, aby se nazýval „expertem“. Pravdou je, že jsem za posledních několik let nachytal spoustu rádoby, samozvaných SEO „expertů“, jak mi kradou obrázky z webu, chlubí se mými weby a eshopy na prvních pozicích, jakoby těchto výsledků dosáhli oni, nebo dokonce je přímo a doslova kopírují(a nestalo se mi to jen jednou)!! Ptáte se, proč to tak je? No je to proto, že mnoho těchto rádoby SEO konzultantů a expertů nikdy žádné skutečné výsledky nemělo.

Výhody těch, co byli v SEO první

4. Výhoda těch, co byli první

Mnoho Vaší potenciální konkurence už pravděpodobně investovalo spoustu času, peněz a úsilí, aby dosáhli co nejlepších pozic ve vyhledávání. V angličtině existuje výraz: „first mover advantage“ neboli výhoda toho, kdo byl první a nemá to nic společného se stářím webové stránky. Ne, máto co dočinení právě s počtem zpětných odkazů, stáří zpětných odkazů a stáří obsahu. Proto je těžké vstoupit do jakéhokoliv odvětví a konkurovat, pokud nemáte jasnou a ucelenou strategii.

Nereálná očekávání v SEO

5. Nereálná očekávání

Každý chce úspěch „přes noc“, ale to není to, jak SEO funguje. Ze všech online marketingových kanálů SEO vyžaduje nejvíce trpělivosti. Vyžaduje také spoustu práce a dobrou strategii. Nedostatek trpělivosti může Vaši dosavadní snahu totálně zničit.

Výhody těch, co byli v SEO první

6. Nesledujete nejnovější trendy a změny

SEO je velmi dynamické a rychle měnící se odvětví a spoustu věcí musíte neustále testovat. A pokud ne, tak zůstanete pozadu. Většina marketingových agentur a konzultantů nemá vůbec čas tyto změny sledovat. Ale nebojte. Existuje na to řešení!

Nereálná očekávání v SEO

7. Špatné informace

Většina informací o SEO, které na internetu najdete, jsou špatná, zastaralá a neotestovaná. A ještě hůře, spousta informací je pouze teoretická a reálně neotestovaná v reálném světě.

Tak.. a teď když víte, co Vás může brzdit v raketovém růstu návštěvnosti Vašeho webu, dovolte mi vysvětlit jednu věc…

Veškerá snaha o opravdu funkční online SEO marketing  je ÚPLNĚ K NIČEMU, pokud…

 

… NEPOCHOPÍTE JEDNU ZÁKLADNÍ VĚC, která Vás od opravdu funkční stategie dělí!

Ale než to prozradím, rád bych Vám řekl jeden krátký příběh, který se mi stal:

V roce 2015 jsem poprvé na delší dobu odjel do USA rozjet vysněné podnikání. V česku se nám relativně dařilo, měl jsem funkční firmu, vydělával jsem více peněz než moji vrstevníci, o online marketingu jsem nevěděl vůbec nic, ale vše fungovalo a nové zákazníky jsme získávali formou doporučení od těch stávajících.

Jenže to se v USA změnilo. Po několika měsících jsem spustil nový projekt a hádejte, co se stalo…

Žádní zákazníci, na pobočce ani noha, žádné emaily, objednávky a ani telefonáty od potenciálních zákazníků.

Projekt stál spoustu peněz a ty také pomalu ale jistě docházely.

Asi po měsíci jsem seděl v pronajatém apartmánu na gauči a přemýšlel, co dál dělat.

Měl jsem na výběr:

– Buď začít dělat něco jinak, naučit se, jak dělat správně online marketing.
– Najmout firmu, která se o marketing postará.
– Nebo postupně během pár měsíců zkrachovat a odjet zpět do Česka.

Poslední dvě varianty byly nepřijatelné. Na marketing od americké firmy jsem jednoduše neměl, české mne odmítaly, neměly zkušenosti se zahraničními trhy (nebo se jim nechtělo) anebo byly zase velmi drahé.

A o třetí variantě jsem nechtěl ani přemýšlet. Když jsem došel tak daleko, udělal web, naprogramoval software, pronajmul kancelář, vyřídil pracovní vízum, nemohl jsem se jen tak všeho vzdát.

Začal jsem pátrat po internetu a hledat informace, rady a online kurzy od skutečných odborníků, jak dělat internetový marketing a přitáhnout co nejvíce nových zákazníků.

Nejprve v česku, protože jsem v tu dobu neuměl moc anglicky, každopádně jsem nenašel téměř nic nebo jen spoustu neaktuálních a neúplných informací.

V angličtině to bylo podobné, sice těch “návodů” bylo hodně, nicméně zase naprosto neaktuální nebo neúplné informace, kterým jsem moc nerozuměl.

Po mnoha hodinách pátrání po internetu jsem si řekl, že “takto to dál nejde” a začal na internetu na různých platformách kupovat jeden online kurz za druhým a hltat informace, které mi začaly v hlavně “skládat puzzle” a začal jsem chápat základní principy.

Zanedlouho jsem spustil první placené reklamy na Google. Sice nějak fungovaly, nicméně prokliky byly extrémně drahé a nemohl jsem si dovolit zvyšovat rozpočty.

Přivedlo mi to ale první zákazníky.

Postupně jsem začal experimentovat s optimalizací pro vyhledávače (oblíbené a známé slovíčko “SEO”).

Testoval jsem různé strategie, nastavoval hlavičky, popisky, nadpisy a tvořil zpětné odkazy.

Ano, občas úplně na slepo, aniž bych věděl, co přesně dělám, nicméně to pomohlo a dostal jsem se na druhou až třetí stránku v Google.

Trvalo mi asi 3-4 roky vše pochopit a otestovat tak, abych si vytvořil vlastní návod, jak přesně postupovat.

Od toho momentu jsem začal k mému hlavnímu businessu, tvořit spoustu menších webů, eshopů z různých odvětví a strategii jsem díky tomu postupně vylepšoval.

Začalo se mi neskutečně dařit, pochopil jsem, co zmanená být úspěšný díky SEO a obrátilo mi to dosavadní život “naruby”.

Pochopil jsem, že SEO je vlastně jediný marketingový nástroj, který mi opravdu funguje.

Sice to trvá nějakou dobu, nicméně najednou jsem byl schopný dostat se i na populárních klíčových slovech na první stránku v Google.

Úžasné na SEO je, že neplatíte NIC, znovu opakuji, NIC za internetovou reklamu a potenciální zákaznící k Vám chodí úplně zadarmo.

Najednou každý den zvonil telefon, přibývala jedna objednávka za druhou, dokonce některé dny jsem byl schopný vydělat i více než 10 tisíc dolarů.

ZA JEDINÝ DEN!

A nestálo mě to ani korunu za reklamu.

Mého úspěchu si všimli někteří známí, kteří taktéž podnikají.

Když jsem jim řekl, co dělám, chtěli můj systém hned vysvětlit a ukázat.

Pár z nich jsem pomohl, ale z časových důvodů (ano, svůj čas si opravdu cením, je to ta nejdražší komodita nás všech) jsem nebyl schopný pomoct všem.

Zajímavé bylo, že spousta z nich bylo opravdu šikovných.

Měli skvělé podnikání, výborně vyladěný produkt, případně skvělé, loajální zaměstnance, dobré nebo skvělé prodeje skrze placenou reklamu.

Ale měli jeden zásadní problém:

BYLI NEVIDITELNÍ V GOOGLE.

Uvedu příklad.

Sestra mé přítelkyně má internetový obchod, kde prodává potravinové doplňky, eshop tak nějak fungoval díky drahé placené reklamě, ale na velké uživení se to nebylo.

Poprosila mě v roce 2018 o pomoc.

Aplikoval jsem na její “neviditelný web” vše, co znám.

A ejhle, během pár měsíců se návštěvnost jejího webu zvedla o více než 400%!!!

Za zhruba 4 měsíce!

Později vypla placenou reklamu a měla víc objednávek než když předtím.

ZADARMO!

Zvýšení návštěvnosti díky SEO. V roce 2017 cca 5,5 tis návštěv, v půlce roku 2018 se implementovala nová SEO strategie, v roce 2019 navýšení návštěv z organického vyhledávání o 424% na cca 29 tis a tento trend stále roste.

Chápete, co se stalo?

Najednou se dostala mezi první v Google a zákazníci začali vnímat její brand, stala se autoritou, byla pokaždé, když někdo zadal její klíčová slova, jako první.

A víte, co je nejlepší?

Na udržení pozice nám stačí hodina, dvě práce měsíčně a stále je první.

A ze cca 150ti objednávek za rok jich má za posledních 365 dní téměř 1300.

Bez nutnosti “cpát” spoustu peněz do placené reklamy, vše z organického vyhledávání.

Zde jsou některé z mých dalších webů:

Extrémně populární eshop s Fortnite doplňky pro hráče, se zákazníky po celém světě, na nejpopulárnější klíčová slova hned za tím oficiálním.

Většina návštěv je z organického vyhledávání:

 

Další, podobný eshop s Fortnite, ale pro lokální český a slovenský trh, všechny objednávky jsou pouze přes organické vyhledávání.

Objednávky za 2 poslední měsíce 2019 POUZE přes organické vyhledávání. Nebyla spuštěna ŽÁDNÁ placená reklama.

Další rok je podobný…

Objednávky pouze za listopad 2020, do reklamy nebyla vložena jediná koruna, veškeré objednávky přišly z organického vyhledávání díky skvělému SEO.

A abyste neřekli…

natočil jsem krátké video přímo z administrace, že si opravdu nic nevymýšlím… 🙂

Návštevy pochází z organického trafficu (SEO):

Tady jsou další screeny plateb mých zákazníků na platební bráně Stripe a ve WordPress:

Můj další eshop konkrétně v USA. Byl spuštěn v dubnu a během 2 měsíců se „chytla“ moje SEO Strategie!

TOTO JE PRAVÁ SÍLA SEO. Rekordní návstěvnost na jednom z mých dalších webů.

Tady je screen z platební brány SquareUp, kterou používám pro projekty v USA.

A takto teď vypadal Black Friday během krize. To byl jeden z mých rekordů počtu prodejů na jednom eshopu za den. Opět nebyl investován ani dolar nebo koruna do placené reklamy.

…… mohu takto ukazovat data spousty dalších webů a eshopů, které vlastním zejména v Česku a v USA.

Neskutečná výhoda v Česku a na Slovensku je ta, že vyhledávání nemá takovou konkurenci jako na globálním trhu. Tudíž se dostat „nahoru“ je daleko snažší než třeba v USA.

Samozřejmě, že moje strategie funguje na všech trzích, nejen v Česku a na Slovensku.

Díky těmto a dalším webům, vydělávám přes 20 tisíc dolarů každý měsíc!

A mohu tvořit další a další, vím, že uspěji zase a znovu, protože vím, co přesně mám dělat.

 

Malý příklad, jak SEO funguje, se mi stal nedávno.

To, co se stalo, jsem si uvědomil až posléze, po pár hodinách.

Byl jsem teď chvilku v česku a s pár známými jsme chtěli vyrazit do Brna na bowling, protože ten u nás na Vyškovsku byl zavřený.

Jelikož žádný bowling v Brně neznám, první, co jsem udělal bylo to, že jsem načetl Google a napsal do něj frázi: “bowling brno”.

Vybral jsem hned ten první a druhý web, který mi Google našel, na první zavolal zda mají volno a jeli jsme.

Až jsme dorazili na místo a po chvilce hraní jsem si uvědomil, co jsem vlastně udělal.

Vždyť toto přesně dělám a učím moje zákazníky! 

Dostat se mezi první ve vyhledávání tak, aby je jejich potenciální zákazníci našli a oslovili jako první!

Umíte si představit, kdyby byla takto první Vaše firma nebo web na klíčová slova, pod kterými lidé služby nebo produkty jako máte Vy, hledají?

Potenciální zákazník by zadal tu Vaši frázi do Google, našel a rovnou vybral Vás? Bez zbytečného přemýšlení?

Růst webu díky SEO

Umíte si to představit, co by to znamenalo pro Vaše podnikání?

a teď…

Zastavte se chvilku….
…. a zkuste si představit, jaké by to bylo:

Zkustesi představit vaše vysněné podnikání

Kdybyste věděli přesně, co dělat, jaký je přesný postup, abyste dosáhli skvělých výsledků v SEO online marketingu

Kdyby Vám zákazníci chodili na web, objednávali Vaše služby či produkty bez toho, aniž byste trávili nesmyslně hodiny u počítače zkoušením, „ověřených“ online prodejních strategií, a co funguje a co ne bez vidiny nějakého velkého úspěchu.

Online marketing by Vás nestál ANI KORUNU (a to navždy) a přes to byste se měli lépe než kdy dříve.

Již nikdy byste se nemuseli strachovat, že nebudete mít dostatek zákazníků.
Měli čas víc na sebe a své blízké, trávili více času jinde než u internetu, třeba byste mohli více cestovat, poznat nové kultury nebo si jen tak lehnout s koktejlem na krásný, bílý písek někde v exotice u moře, zatím co by Vám web vydělával a přitahoval ZDARMA nové zákazníky.
Konečně byste si mohli dělat, co byste chtěli a nebyli závislí na ostatních
Kolegové, rodina, přátelé by se přestali smát a začali se Vás ptát a prosit o to, abyste jim prozradili: „jak jste to udělali“.
Získali byste tu volnost v životě a podnikání, o které jste kdy snili.

Máte pocit, že je to jen pohádka? Ne, může to být realita, díky které…

 

I Vy dokážete uspět v (online) podnikání a začnete žít život po kterém toužíte – plný svobody, peněz, spokojenosti a dostatku zákazníků.

Pokud teď zavřete tuto stránku s tím, že na takové kecy nevěříte, úplně Vás chápu.

Nebýt mojí vlastní zkušenosti a zpětné vazby od desítek podnikatelů, kterým jsem pomohl  změnit a zlepšit jejich online marketing díky funkčnímu SEO, ani já bych tomu nevěřil.

Jen díky pochopení základních principů, které Vám teď chci předat, jsem dokázal vytvořit několik extrémně úspěšných podnikání, o kterých jsem dříve jen snil.

A přitom to, co k úspěšnému online marketingu potřebujete, je úplně jednoduché.

SEO Jak Funguje?

hurááá… je to tu….

Jedna jediná věc, kterou musíte začít dělat, abyste získali lepší pozice v Google a začali vydělávat díky SEO je:

…fuuu…

NÁSLEDOVAT STRUKTUROVANÉ A OVĚŘENÉ POSTUPY

Po tom, co jsem pracoval na stovkách marketingových SEO kampaní, jsem vytvořil:

Funkční, okopírovatelný na jakýkoliv web, strukturovaný a přesný návod, jak dosahovat konzistentních a skvělých výsledků v SEO.

A skvělá zpráva je:

JE TO JEDNODUCHÉ!

Vážně! Nemusíte zkoušet a vyhazovat mnohdy oknem zbytečně peníze za různé formy reklamy v rádiu, PR články, placené PPC od Google a Facebooku… za nesmyslné zkoušení věcí, které nefungují….

Když dodržíte přesné postupy a naučíte se, jak být ve vyhledávání první, zákazníci si Vás najdou sami.

A teď si možná říkáte….

JE TO VÁŽNĚ ONO? JE TO VÁŽNĚ TAK JEDNODUCHÉ?

Jednoduché to vážně je, ale pokud Vám unikají základní principy, děláte to zbytečně:

Zkoušíte různé metody nalezené na internetu a skáčete od jedné k druhé.

Nepoužíváte správně nebo vůbec Analytics či keyword tool planner, abyste věděli, jaké výrazy se konvertují, které mají smysl a které ne.

Při optimalizaci používáte špatná klíčová slova nebo pouze ta, která jsou nejvíce populární a vyhledávaná.

Nepoužíváte a pokud ano, tak stále stejné anchor texty pro všechny interní odkazy.

Nepoužíváte správně H1,2,3 nadpisy a popisky k obrázkům na webu.

Nepoužíváte unikátní nadpisy, hlavičky a popisy a opakujete je stále dokola.

Píšete na blog nesmyslně bez rozmyslu jeden článek za druhým, „protože to mi přece pomůže“.

Web se Vám načítá pomalu. Ano, i toto hraje klíčový faktor v SEO.

Možná jste zjistili, že potřebujete „zpětné odkazy“, tak kupujete nebo tvoříte jeden za druhým a o kvalitě nemáte ani páru. A o tom, jak to může vašemu webu uškodit už vůbec ne.

Zapomínáte na lokální zákazníky (přitom více než 50% vyhledávání na mobilech vede k návštěvě kanceláře/obchodu/pobočky ještě tentýž den)

… Anebo o SEO možná nevíte vůbec nic…

Nejčastější chyby v SEO

Takže tady je, jak můj jednoduchý SEO proces vypadá:

Funkční SEO strategie a postup zásadně zvýší šanci na úspěch Vašeho podnikání a nebojte se,  není to žádná kvantová fyzika…

SEO Optimalizace - první fáze šipka

1. SEO AUDIT

Je třeba udělat Inteligentní SEO audit, který odhalí, co nefunguje a dá Vám jasný směr, jak v SEO kampani postupovat.

SEO Optimalizace - druhá fáze šipka

2. OPTIMALIZACE WEBU

Druhá fáze začíná tím, že začnete podnikat kroky k opravě chyb, které jste identifikovaly v prvním kroku (auditu) a zahájíte proces úprav a optimalizace existujících stránek, které mají být zejména pro SEO a vyšší návštěvnost klíčové.

SEO Optimalizace - třetí fáze šipka

3. TVORBA

Třetí část slouží k vytvoření nových stránek pro SEO, které mají přivést nové návštěvníky a následné prolinkování s těmi ostatními (stránkami).

SEO Optimalizace - čtvrtá fáze šipka

4. PROPAGACE

Poslední ( a nejdůležitejší) část procesu je “Propagace” vašeho webu s cílem získat více kvalitních zpětných odkazů.

Toto je moje osvědčená taktika pro skvělé výsledky v SEO.

A teď se zeptám na další věc…

Bylo by pro Vás zajímavé a užitečné, kdybych Vám tento zkopírovatelný proces, jak dělat SEO, ukázal krok za krokem?

Mohli byste jednoduše postupovat krok za krokem, od A do Z, přesně podle mého návodu, který mě osobně a i ostatním funguje, a dosáhli tak v SEO naprosto skvělých výsledků.

Mám pro Vás dobrou zprávu…
Toto je přesně to, co učím je svém SEO Kurzu Online!

Představuji Vám SEO Kurz Online!

SEO Kurz Online

SEO Kurz Online Vás naučí můj přesný (a zkopírovatelný) postup, jak na SEO, díky kterému:

Získáte konzistentní pozice na první stránce ve vyhledávači

Přivedete na jakýkoliv web více návštěvníků a potenciálních zákazníků

Nemusíte pracovat jen na svých webech, ale taktéž můžete moji strategii použít a dělat optimalizace pro druhé.

Můžete si založit vlastní (SEO) marketingovou agenturu

Nemusím snad říkat, kolik si v dnešních dnech takové agentury účtují…

A tady je podrobnější přehled, co se naučíte, pokud se přidáte ještě dnes:

SEO Kurz - Modul 1 Audit

MODUL 1: SEO AUDIT

V prvním modulu Vám ukáži:

Jak identifikovat a opravit technické chyby na webu.

Jak vytvořit správnou strukturu webu tak, aby se stal pro vyhledávač zajímavý a autoritativní.

Jak optimalizovat prohledávání webu roboty a indexování vyhledávačem.

Jak najít, diagnostikovat a správně opravit přesměrování (redirects).

Jak optimalizovat uživatelské rozhraní (UI) a uživatelské prostředí (UX), aby si uživatelé i vyhledávače Váš web oblíbili.

 Jak nastavit Váš web na maximální možný počet konverzí (abyste z organického vyhledávání vytěžili co nejvíce).

Jak vybrat správnou doménu s ohledem na SEO

SEO Kurz - Modul 2 Optimalizace

MODUL 2: OPTIMALIZACE

V modulu 2 Vám ukáži, jak optimalizovat stávající stránky tak, aby se indexovali lépe. To znamená, že Vám na web začne chodit více návštěvníků, i přes to, že jste ještě nezačali vytvářet žádný nový obsah ani budovat zpětné odkazy.

Toto se naučíte:

Jak provést řádný audit obsahu webu, tak aby se zobrazoval úplně všude. (Zákazníci za takový audit platí běžně desítky tisíc korun!)

Jak správně pracovat s duplicitním obsahem nebo obsahem s nízkou kvalitou tak, aby to nepoškodilo Vaše nynější pozice ve vyhledávání.

Jak správně optimalizovat každou stránku pro maximální růst pozic ve vyhledávání. (malá nápověda: „existují daleko lepší metody jak dělat on-page SEO než jen umíštění klíčových slov do hlaviček a obsahu)

Metody, jak zvýšit důvěryhodnost webu (které existují, ale nikdo o nich nemluví).

Ukáži Vám nejčastější chyby, kterých se majitelé webů dopouští – vyhněte se jim a získáte náskok téměř před všemi weby na internetu.

Díky jedné věci, kterou nastavíte na svém hostingu, předběhnete konkurenci. (neudělejte to a svoje snažení zpomalíte o 12-14 měsíců)

Víte, jak nastavit H1, H2, H3 tagy? Je to jednoduché. Díky tomuto triku zvýšíte svoji šanci, že se umístíte na prvních pozicích, o 83%)

Víte, jak struktuovat první odstavec pro co nejlepší výsledky? Ne? Ukáži Vám to.

Stejně tak Vám ukáži, jak optimalizovat obrázky tak, aby se ve vyhledávačích zaindexovali do 48 hodin.

SEO Kurz Online - Modul 3 Tvorba

MODUL 3: TVORBA

V modulu 3 Vám ukáži přesný postup, jak správně vytvořit SEO obsah , který se bude trvale zobrazovat na první stránce v Google.

Toto se naučíte:

Můj přesný postup, jak tvořím SEO obsah webu, díky kterému mám zaindexovaných tisíce stránek na první stránce ve vyhledávání.

Podívejte se na přesnou obsahovou strategii, kterou používám pro každý web, díky které získávám významný podíl na trhu.

Naučte se 3 věci, které musíte udělat ještě předtím než začnete tvořit obsah na web (99,9% lidí to nedělá).

Zjistěte, jak efektivně hledat správná klíčová slova tak, abyste zbytečně neplýtvali časem. Získáte přístup k 30ti různým metodám, které používám při hledání správných klíčových slov (o které se Vaši návštěvníci či budoucí zákazníci skutečně zajímají)

Zkopírujte si moje přesné návody, jak vytvořit exkluzivní obsah webu. Vytvořil jsem je analýzou tisíců úspěšných SEO kampaní.

Naučte se, jak tvořit SEO obsah sami nebo jak tvorbu zadávat externě.

Zjistíte, jak přesně optimalizovat obsah webu tak, aby nad ním algoritmy Google doslova „slintaly“. Navíc Vám ukáži moji oblíbenou „tajnou“ taktiku, jak zvýšit návštěvnost jednotlivých stránek webu bez vytváření jakéhokoliv nového obsahu.

SEO Kurz - Modul 4 propagace

MODUL 4: PROPAGACE

Modul 4 Vás provede přesnými postupy, jak získat více zpětných odkazů pro Váš web.

Naučíte se zejména:

Naučíte se moje přesné postupy při tvorbě zpětných odkazů (díky nimž budete získávat další odkazy snadno a rychle).

Vysvětlím Vám 6 parametrů, jak má perfektní zpětný odkaz vypadat (pokud je budete doržovat, ušetříte opravdu hodně peněz).

Ukáži Vám moji oblíbenou metodu, jak hledat nové zpětné odkazy a které upřednostňovat.

Jak optimalizovat „anchor text“ (kotvy) tak, abyste se vyhli penalizaci a i přes to dosáhnete úžasných výsledků.
 Získáte přístup k mým nejlepším metodám, jak najít tisíce možností k vytvoření zpětných odkazů.
Pochopíte moji taktiku, jak získat zpět ztracené zpětné odkazy.
Zjistíte, jak vyhodnocovat, které zpětné linky vytvořit a které ne tak, abyste zbytečně neplýtvali časem na něco, co nebude fungovat.
Naučím Vás, jak si vybudovat dobrý vztah s weby, kam můžete své zpětné odkazy umístit (a můžete si vybudovat svou databázi).
Získáte přístup k přesnému postupu, jak buduji pravidelně kvalitní zpětné odkazy.
Ukáži Vám, jak sledovat konkurenci a jak doslova ukrást jejich SEO. Jen toto Vám může ušetřit roky práce, přitom je to tak snadné.

Existuje metoda, jak zpětné odkazy tvořit automaticky a kvalitně. Ukáži Vám jak.

Zjistíte, jak zdarma získat každý den návštěvnost webu zdarma. Ano, velká každodenní návštěvnost jej vymrští nahoru a s mou metodou je to jednoduché.

NEJLEPŠÍ! Poskytnu Vám moji emailovou sekvenci, kterou zasílám mým odběratelům a kterou používám k propagaci nového obsahu na webu – zajistí velkou návštěvnost (nazývám tuto metodu jako: „nefér výhoda“).

Můj systém, jak dělat SEO, funguje!

SEO Kurz Online Vám dá přístup k ověřenému návodu a postupu, jak dělat správně a efektivně SEO a nejen to…

Pokud se připojíte hned teď, získáte navíc:

BONUS #1
SOP TREZOR

Ušetřete čas & znásobte výsledky v SEO.

SOP Trezor je nový produkt dostupný pouze pro členy SEO Kurzu Online.

Získáte přístup do:

SEO Ověřených Postupů (SOP), takže vše můžete naučit kolegy a tím znásobit své úsilí.

Snadno pochopitelných SEO šablon, které Vám ušetří spoustu času a získáte lepší výsledky.

A mnoho dalšího!

A pozor, nejedná se o nějaké základní nebo zbytečné návody.

Pravda je taková, že:

Díky těmto postupům můžete vše naučit i ostatní členy Vašeho týmu nebo kolegy z firmy (dokonce těmito metodami můžete učit další SEO konzultanty).

A nejen to…

Díky těmto ověřeným postupům můžete rychle navýšit příjmy Vaší firmy (a rychle vydělat více peněz).

Normálně tyto postupy prodávám samostatně, ale dnes je jako členové SEO Kurzu Online získáte zdarma (a nebudete platit žádné další poplatky za nové postupy, které k kurzu zveřejním v budoucnu).

BONUS #2
RYCHLÉ VÝSLEDKY V SEO

Získejte větší návštěvnost webu OPRAVDU rychle!

Je možné získat výsledky v SEO rychleji než za „3-6 měsíců a více“? Sakra, jasně že ano!

Musíte jen získat přístup k mému dokumentu „SEO Rychlé výsledky“.

Jediné, co musíte udělat, je aplikovat na Váš web alespoň jednu věc ze seznamu v tomto dokumentu a věřte mi, že výsledky uvidíte velmi rychle. Dost dobrý, že?

BONUS #3
SEO AKČNÍ PLÁN

Již žádné hádání, pouze skvělé výsledky.

Ještě k tomu, co všechno získáte, Vám dám přístup do nového tréninku: „SEO Akční plán“.

Návody v tomto tréninku jsou užitečné, pokud potřebujete výsledky rychle nebo nemáte moc času se SEO zabývat.

Získáte 15ti, 30ti a 60ti denní SEO Akční plán, pokud do kurzu investujete ještě dnes.

Prostě jen budete postupovat dle návodů uvnitř a uvidíte stále lepší výsledky ve vyhledávání.

BONUS #4
ONLINE MENTORING A ROZBOR WEBŮ

Aneb neudělejte stejné chyby znovu a znovu.

 

Pokud se do kurzu přihlásíte ještě dnes, získáté přístup k exkluzivnímu online mentoringu a rozboru webů, které Vám umožní pochopit, jak skuteční SEO experti přemýšlí.

Můžete se mi dívat přes rameno a zjistit, co dělat a co ne, když SEO děláte.

A věřte mi…

Pokud se vyhnete chybám, o kterých se v těchto rozborech zmiňuji, nejen že ušetříte mraky hodin, ale také ušetříte spoustu peněz, které Vás chyby v SEO kampaních stojí.

BONUS #5
SEO LABORATOŘ

SEO Laboratoř je místo, kde naleznete reálné SEO a marketingové případové studie. Abych to zkrátil, sdílím tu naše výsledky a různé testy, které jsme v SEO kampaních provedli. Můžete jednoduše tyto metody použít a začít získávat stejně dobré výsledky také.

Toto jsou některé z otázek, které uvnitř řešíme (a jsou k dispozici s reálnými daty):

Záleží na délce textu?

Je potřeba mít vybraná klíčová slova v URL adrese?

Jak dobře fungují automatické modifikátory titulků?

Potřebujete obsah a zpětné odkazy k tomu, abyste měli výsledky v SEO?

Můžete získat více návštěv z dalších webů?

Co se stane, když se zaměříte jen na tvorbu zpětných odkazů?

Mohou odkazy z Facebooku vylepšit výsledky v SEO?

Pravidelně aktualizujeme tuto sekci s novými experimenty, které provádíme, takže bez problémů udržíte krok s moderními trendy v SEO a digitálním marketingu.

BONUS #6
SEO NOVINKY

Zůstaňte v obraze, co je aktuální a co ne.

Nezvládáte být v obraze s rapidně měnícím se SEO odvětvím? Nebojte se, už nikdy nebudete pozadu díky sekci: „SEO Novinky“.

V této sekci vždy najdete nejnovější trendy a postupy v SEO a dozvíte se, jak být v SERPu (vyhledávání) vždy o krok vepředu před konkurencí.

BONUS #7
SEO KNIHOVNA PROBLÉMŮ

Pracoval jsem na stovkách SEO kampaní, vím přesně, co čekat.

Existují určité výzvy a problémy, které se v SEO objevují častěji, než si myslíte.

Proto jsem vytvořil tuto sekci uvnitř kurzu, která Vám pomůže tyto problémy překonat.

To v praxi znamená, že kdykoliv narazíte na nějaký problém nebo překážku, otevřete si „SEO Knihovnu problémů“ a najdete řešení.

Opravdu je to tak jednoduché!

BONUS #8
POMOC Z VENČÍ

Najít externě spolehlivou pomoc se SEO může být někdy dost obtížné.

Tedy může to být obtížné, pokud nemáte přístup do mé sekce „Pomoc z venčí“.

Tito mnou prověření SEO Experti Vám pomohou s čímkoliv, co se SEO týká.

Strávil jsem stovky hodin testováním dodavatelů, kteří fungují spolehlivě a kteří ne.

Tito ověření dodavatelé a experti Vám pomohou zvýšit návštěvnost více než desetinásobně.

BONUS #9
ZPĚTNÉ ODKAZY

Najít vhodné příležitosti a místa, kam umístit Váš zpětný odkaz zabere spoustu času.

Naštěstí jsem za roky budování SEO, vytvořil dlouhý seznam těchto „míst“, takže již hledat nemusíte.

Jen tento seznam Vám ušetří mnoho času.

BONUS #10
PŘÍSTUP K PRIVÁTNÍ KOMUNITĚ

Získejte rady, které Vám umožní být nejlepšími.

Naštěstí jsem za roky budování SEO, vytvořil dlouhý seznam těchto „míst“, takže již hledat nemusíte.

Jen tento seznam Vám ušetří mnoho času.

Řekněme si to narovinu… Mnoho skupin je zahlceno spamem a nesmyslnými druhořadými diskuzemi.

Nic z toho se v komunitě SEO Kurzu Online neděje.

Naše nápomocná skupina Vám dá rady, které potřebujete k tomu, abyste v SEO uspěli.

Získáte příležitost být poboku stejně naladěných a ambiciózních lidí, jako jste Vy, což je v dnešní době extrémně vzácné.

Ve skupině jsem si našel spoustu kamarádů a známých a věřím, že si je najdete také.

Aktivně do skupiny taktéž přispívám, takže se mě můžete ptát přímo.

(klienti mi platí více než 1000 Kč na hodinu za SEO Konzultace, ale jako člen kurzu je získáte zdarma a kdykoliv budete potřebovat).

A víte, co je to nejlepší?

Nemusíte platit žádné měsíční poplatky, abyste byli členy naší SEO Skupiny.

Každý člen kurzu má přístup NAVŽDY a ZDARMA.

Navíc v této skupině pořádám každý týden živé vysílání, kde ukazuji mé nové poznatky ze SEO a taktéž se můžete ptát na cokoliv budete potřebovat.

Nenechávám Vás v tom!

SEO - růst ke hvězdám

Je připravený Váš web růst ke hvězdám?

Možná se ptáte ještě sami sebe…

Je SEO Kurz Online pro Vás?

Máte zákazníky, kteří chtějí vidět výsledky?

Přiznejte si fakta… Jediná věc, o kterou se zákazníci zajímají je, zda jim přinesete výsledky.

Kvalita obchodního vztahu s nimi je přímo úměrná výsledkům, které jim přinesete. A pokud přinesete, udržíte si je a přivedou Vám spoustu dalších zákazníků.

A pokud jim výsledky nepřinesete, půjdou ke konkurenci a nejen že ztratíte příjem, ale ještě o Vás mohou mluvit negativně.

Dobrá zpráva je, že pokud se přidáte k SEO Kurzu Online ještě dnes, tyto výsledky jim přinesete, protože:

A.) Budete postupovat dle ověřených postupů, které fungují.

B.) Budete mě mít na blízku jako svého SEO kouče a já vás prostě nenechám selhat.

Získejte své první SEO zákazníky
Zvyšte zisk svého webu nebo eshopu díky SEO

Snažíte se zvýšit návštěvnost a zisky svého webu nebo eshopu?

Na trhu je spousta konzultantů, kteří se snaží protlačit různé marketingové kanály a je těžké vědět, kde vůbec začít.

Měli byste dělat marketing na sociálních sítích?

Měli byste spustit reklamy na Facebooku?

Měli byste spustit reklamy na Messengeru?

Měli byste udělat optimalizaci konverzí?

A takto mohu pokračovat dál a dál…

Poslouchejte…

Každý marketingový kanál má svoje výhody, ale žádný kanál nevydržel a nefungoval tak dlouho jako SEO. Jakmile SEO dostanete do pohybu, tak “rozdrtíte” všechno ostatní.

Proč? Protože SEO je přirozené. To znamená, že získáváte nové poptávky, prodeje, nové zákazníky 24 hodin denně bez toho, aniž byste za reklamu platili.

Také to jednoduše znamená, že cena za získání nového zákazníka bude pekelně nízká v porovnání s ostatními marketingovými kanály.

To je důvod, proč je SEO v čele jakékoliv marketingové strategie, kterou jsem použil ať už na své projekty nebo weby mých zákazníků a partnerů.

Jak jeden z mých zákazníků řekl: “SEO je jako lokomotiva”. Přesnější slova jsem ještě nikdy neslyšel. Můžete mít ty nejlepší zaměstnance, produkt, ale bez marketingu se o Vás nikdo nedozví a pokud se o Vás nikdo nedozví, nebude kdo by Vaše služby nebo produkty kupoval a podnikání nebude fungovat.

SEO je klíč k růstu Vaší společnosti a teď máte příležitost použít ověřenou a funkční strategii, jak na to.

Už Vás nebude trápit žádné čtení stovek článků s naprosto rozdílnými názory a úplný “mišmaš” informací.

Nyní můžete použít moji ověřenou SEO strategii a mít výsledky, které si zasloužíte!

Je to vážně jednoduché, pokud se připojíte k SEO Kurzu Online hned teď!

Chcete si vybudovat lukrativní kariéru v SEO odvětví?

Víte, že dobří SEO konzultanti vydělávají i přes 100 tisíc měsíčně? To protože chápou, jak je mít skvělé výsledky v SEO neskutečně důležité a ceněné.

Takže pokud se chcete přidat a vydělat na tomto žádaném odvětví a mít velmi dobrý měsíční příjem (a klidně i z domova), musíte se k SEO Kurzu Online přidat.

Pravdou je:

Pokud opravdu víte, jak mít v SEO výsledky, nikdy už se o peníze nebo práci bát nebudete!

Vybudujte si lukrativní kariéru v SEO odvetví

SEO KURZ ONLINE JE REPLIKOVATELNÝ NÁVOD, JAK SE DOSTAT DLOUHODOBĚ NA PRVNÍ STRÁNKU VE VYHLEDÁVÁNÍ V GOOGLE!

Získat přístup k mému kurzu je jako mít mě vedle sebe a s mou pomocí získávat nové SEO zákazníky nebo lepší výsledky pro Váš web nebo eshop (rychle).

Přemýšlejte o tom:

Firmy mi průměrně platí 250 tisíc ročně, za to, že používám stejnou SEO strategii, kterou se můžete v kurzu naučit.

BĚŽNÁ CENA ZA INFORMACE OBSAŽENÉ V TOMTO KURZU JE:

111 790 Kč

Dovolte mi se zeptat:

Pokud byste získali přístup k ucelenému návodu, jak dělat SEO a dostali se se svým webem na první stránky Google, stálo by to za to?

Kdybyste mnohonásobně zvýšili návštěvnost Vašeho webu a tím zvýšili i prodeje a celkové zisky, stálo by to za to?

Ale nebojte se…

Přístup získáte jen za zlomek této ceny.

CHCI, ABY K MÝM ZKUŠENOSTEM MĚL PŘÍSTUP OPRAVDU KAŽDÝ

Vzhledem k tomu, že se jedná o neveřejnou nabídku, kterou otevírám jen jednou za čas pro pár nových studentů, rozhodl jsem se přijít se skvělou nabídkou.

SEO se taktéž vyvíjí a v členské sekci kurzu najdete i sekci SEO novinky, kde najdete vždy ty nejnovější tipy a trendy, které fungují a které doporučuji.

PO UKONČENÍ TÉTO NEVEŘEJNÉ NABÍDKY BUDE CENA KURZU:

9 990 Kč

Pokud se ale rozhodnete připojit právě teď, v rámci této neveřejné nabídky (a věřte mi, že již nebude trvat dlouho), tak díky informacím obsažených uvnitř nastartujete svůj web a začnete přivádět konvertující se zákazníky zcela zdarma! Navždy!

ROZHODL JSEM SE KURZ NABÍDNOUT ZA JEDNORÁZOVOU CENU

4 990 Kč DOŽIVOTNĚ

Získáte díky této nabídce nejen doživotní přístup do SEO Kurzu Online a ke všem budoucím aktualizacím, přidám ale něco navíc, ještě jeden bonus.

Díky ohlasům účastníků SEO Kurzu jsem se rozhodl natočit výuková videa, jak vytvořit svůj web nebo eshop na platformě WordPress.

Budete tedy moci využít mého know-how tvorby webů a nemusíte platit přemrštěné ceny za cizí platformy.

A ukáži Vám vše, od instalace wordpressu, přes výběr mé oblíbené šablony,tvorbu loga, po kompletní nastavení webu až po kompletní SEO optimalizaci.

Ukáži úplně vše, co dělám pro to, aby mé weby byly ziskové a funkční nejen pro Google, ale i pro moje zákazníky.

(Videa budou dostupná do 31.1.2021 jako samostatný kurz (v ceně 1.990 Kč) nebo jako bonus zdarma k této neveřejné novoroční nabídce SEO Kurzu).

Získáte tedy to, co ostatní, za jednorázovou, skvělou cenu a navždy.

 

NEVÁHEJTE, TATO AKCE KONČÍ BRZY!

K prodeji nabízím garanci vrácení peněz.

Garance vrácení peněz

Pokud s kurzem během 14ti dní nebudete z jakéhokoliv důvodu spokojeni, vrátím Vám plnou částku a nechám Vám doživotní přístup zdarma.

Jen mi dejte vědět na email: info@seokurzonline.cz

 

Tady je vše, co získáte, pokud se ještě dnes přihlásíte:

DOŽIVOTNÍ PŘÍSTUP

Získáte přístup do těchto sekcí:

SEO KURZ ONLINE

Doživotní přístup do SEO Kurzu Online (4 moduy, včetně budoucích aktualizací)

Modul 1 – Audit (v hodnotě 9.990 Kč)

Modul 2 – Optimalizace (v hodnotě 19.990 Kč)

Modul 3 – Tvorba (v hodnotě 19.990 Kč)

Modul 4 – Propagace (v hodnotě 24.990 Kč)

Bonus #1 – SOP Trezor (v hodnotě 2.990 Kč)

Bonus #2 – Rychlé výsledky v SEO (v hodnotě 4.990 Kč)

Bonus #3 – SEO Akční plán (3.990 Kč)

Bonus #4 – Online Mentoring a rozbor webů (4.990 Kč)

Bonus #5 – SEO Laboratoř (3.990 Kč)

Bonus #6 – SEO Novinky (2.990 Kč)

Bonus #7 – SEO Knihovna Problémů (2.990 Kč)

Bonus #8 – Pomoc z venčí (1.990 Kč)

Bonus #9 – Zpětné Odkazy (2.990 Kč)

Bonus #10 – Přístup k Privátní Komunitě (4.990 Kč)

Extra Bonus – Kompletní návod, jak postavit web nebo eshop na WordPressu ZDARMA bez měsíčních poplatků (1.990 Kč)

CELKOVÁ CENA ZA INFORMACE OBSAŽENÉ V TOMTO KURZU JE:

111 790 Kč

BĚŽNÁ CENA KURZU:

9 990 Kč

DNES ZÍSKÁTE JEDNORÁZOVĚ ZA:

4 990 Kč DOŽIVOTNĚ

CHCI ZÍSKAT PŘÍSTUP DO SEO KURZU I SE VŠEMI BONUSY HNED TEĎ!

POZOR! NABÍDKA VYPRŠÍ, JAKMILE DOBĚHNE 72 HODINOVÝ ODPOČET!

Mrkněte na pár recenzí od mých členů, kteří se mnou již spolupracují:

.. a spousta dalších.

Takže teď máte tyto možnosti:

1. Připojit se k SEO Kurzu Online právě teď.

Vím, že to bude znít trošku zaujatě, ale mohu Vás ubezpečit, že je to to nejlepší rozhodnutí, které můžete učinit.

PROČ?

Protože, jaký je důvod čekat?

Jste tu, protože chcete lepší výsledky v SEO a být na první stránce ve vyhledávání!

Chcete rychlejší, pomalejší nebo nedejbože žádné výsledky pro Vaše zákazníky?

Chcete rychlý nebo pomalý růst Vaší firmy?

Tady je pravda….

Nikdy jsem nepotkal majitele marketingové agentury, webu nebo eshopu, který by chtěl růst pomalu.

Takže si to přiznejte:

Vy, případně i Vaši klienti, chcete výsledky RYCHLE!

Představte si, co všechno je možné, pokud dokážete SEO aplikovat rychle a Vám či zákazníkům získáte výsledky, o kterých se Vám ani nesnilo. Na web začnou proudit davy nových, potenciálních zákazníků, začnou poptávat Vaše služby nebo kupovat Vaše produkty.

Jak moc by se Vaše podnikání zlepšilo?

Kolik nových zákazníků byste – díky těm spokojeným – mohli ještě získat?

Nezmeškejte tuto příležitost mít skvělé výsledky a pozice ve vyhledávání!

Připojte se k SEO Kurzu online teď hned!

CHCI ZÍSKAT PŘÍSTUP DO SEO KURZU I SE VŠEMI BONUSY HNED!
Rychlé výsledky v SEO

Anebo taky můžete…

Koupit SEO Kurz Online

2. S přihlášením do kurzu počkat

Prokrastinace je základ selhání v SEO a v businessu všeobecně.

Podle mě jste TEN (nebo TA), kdo bere otěže do svých rukou, koná a myslí to s lepšími výsledky v SEO vážně.

Víte, jak to vím?

Protože toto stále čtete…

Nečekejte už ani vteřinu a získejte výsledky, které si Vy nebo Vaši klienti zasloužíte!

Plus, cena, za kterou dnes veškeré svoje know-how nabízím je jedinečná.

Plánuji kurz brzy zdražit, protože metodu stále vylepšuji.

Takže pokud se nepřihlásíte teď, zaplatíte v budoucnu více.

(a ne… nedělám žádné slevy… jen zvyšuji cenu)

Získejte SEO Kurz Online právě teď za nejlepší cenu.

CHCI ZÍSKAT PŘÍSTUP DO SEO KURZU I SE VŠEMI BONUSY HNED!

Jo anebo taky můžete…

3. Pokusit se vše zjistit a udělat sami

Sami přesně tak, jak jsem to udělal já kdysi.

A protože jsem si tou cestou prošel, mohu Vám říct, že je to nejhorší cesta, kterou jsem mohl jít.

Dělám SEO od roku 2014.

Mohl jsem se přestat plácat na místě a být tam, kde jsem teď za polovinu času, kdybych znal správné postupy, které používám teď.

Proč mi to vlastně trvalo tak dlouho?

Protože jsem musel vše testovat, selhat, plýtvat neskutečně penězi a časem na to všechno přijít sám.

Jasně, nakonec jsem na to přišel, ale byla to bolestná a trnitá cesta.

… udělal bych vše úplně jinak, kdybych věděl to, co vím teď.

Co bych udělal jinak?

Investoval bych do kurzu jako SEO Kurz Online, takže bych měl výsledky o mnoho rychleji a nemusel bych zahodit několik let tím, že budu testovat co funguje a co ne.

Přemýšlejte o tom:

Jste Vy nebo Vaši klienti dostatečně trpělivý, abyste byli OK s tím, že na vše příjdete sami?

NE! Chcete přece výsledky teď hned!

Je Vaše firma smířená s tím, že porostete pomalu – prostě jako šnek?

NE! Chcete přece růst rychle a hlavně dlouhodobě.

Chcete říct něco vtipného?

Málem se mi stalo to samé.

Snažil jsem se sám naučit, jak dělat reklamy na Facebooku.

Byl jsem tvrdohlavý a snažil se naučit vše sám.

Přečetl jsem a nastudoval téměř vše, co jsem na internetu našel, o facebook reklamách.

A hádejte, co se stalo??

Cítíl jsem se bezradně a nakonec jsem žádných převratných výsledků nedosáhl a prodělal peníze.

Naštěstí jsem ještě celkem brzy našel a rozhodl se připojit k online kurzu o Facebook reklamách.

A během několika týdnů jsem byl schopný spustit profitabilní kampaně na Facebooku.

Teď je Facebook můj druhý oblíbený marketingový kanál, jak nechat růst moje firmy a weby.

Díky kurzu, který jsme si nastudoval, jsem přeskočil měsíce či roky zkoušení a ušetřil desítky, né-li stovky tisíc korun utracených na neúspěšných kampaních.

A to nejdůležitější:

Ušetřil jsem stovky hodin zkoušením naučit se to sám.

Nyní máte příležitost udělat to samé.

Můžete ušetřit čas, peníze a veškeré úsilí a být dlouhodobě úspěšní v SEO, když se teď přihlásíte do SEO Kurzu Online.

Nečekejte další vteřinu.

CHCI ZÍSKAT PŘÍSTUP DO SEO KURZU I SE VŠEMI BONUSY HNED!
Jak si udělat SEO sám

Pravda je, že další rozhodnutí, které byste mohli udělat je nic se neučit a….

Vybudujte si lukrativní kariéru v SEO odvetví

4. Najmout si (SEO) marketingovou agenturu

Samozřejmě, že je u nás pár velmi dobrých marketingových agentur, ale jsou spíše vyjímkou.

Spousta SEO agentur Vám spíše vyprázdní kapsy a Váš business nechá napospas ještě v horší situaci a kondici, než když jste je najmuli.

K nastavení efektivní SEO kampaně je důležité mít správné vědomosti a návody.

To je to, co se v SEO Kurzu Online naučíte.

Každopádně najmout agenturu nebo někoho jako jsem já, s vědomostmi, které Vás v kurzu naučím, bude stát od 20-30 tisíc korun měsíčně a více.

Nebo-li 250 tisíc a více ročně.

A toto číslo se může zvýšit podle toho, v jak konkurenčním prostředí se Vaše firma (nebo web či eshop) pohybuje.

Nikdo nezná Vaše podnikání, tak jako Vy sami.

A nikdo nemá vědomosti o Vašem odvětví jako Vy.

Proto je pro externí agenturu složité udělat Vám dobré výsledky.

  1. Nemají zkušenosti vytvořit expertní obsah
  2. Nechápou Vaše podnikání tak jako Vy
  3. Neznají dynamiku trhu tak jako Vy
  4. Většina firem by si agenturu brát neměla.

Místo toho:

Byste si měli marketing dělat vnitrofiremně nebo sami, případně naučit zaměstnance postupy, jaké třeba učím já v SEO Kurzu Online.

Většinou je, dělat si marketing sami jako firma, to nejlepší rozhodnutí.

A jediné, co stačí udělat je se přihlásit do SEO Kurzu Online a začít podnikat konkrétní kroky, které naleznete uvnitř.

Je to jen malá investice s doživotní aktualizací obsahu.

Investice se Vám velmi rychle vrátí.

CHCI ZÍSKAT PŘÍSTUP DO SEO KURZU I SE VŠEMI BONUSY HNED!

No a teď… samozřejmě.. Poslední možnost a rozhodnutí, které můžete udělat je (ale je to to nejhorší):

5. Nedělat nic

Já myslím, že správná otázka zní:

“Můžete si dovolit nic nedělat?”

Váš web, eshop nebo zákazník potřebuje mít dlouhodobě skvělé výsledky v SEO a ty získáte jen pokud něco začnete dělat!!

Nic skvělého nikdy nevzniklo z nic nedělání.

Dnes máte skvělou příležitost začít něco dělat a přihlásit se do SEO Kurzu Online.

Touhle cestou můžete konečně získat perfektní výsledky v SEO marketingu.

Prokrastinace, nic nedělání, nedosahování cílů
Kurz je tzv. „online“. To znamená, že po zaplacení dostanete na email přístupové údaje, kterými se přihlásíte do členské sekce a odemkne se Vám nový obsah.
Kurz je pro obě skupiny. Vysvětluji vše od začátku i pro úplné začátečníky. Dovolím si tvrdit, že jsou tato videa zajímavá i pro pokročilé uživatele (ukazuji v nich know-how, které není moc běžné). A pokročilý uživatelé naleznou také to svoje, v dalších lekcích jdu více do hloubky.
Celý kurz je udělaný formou videí. V trezoru jsou naopak zase dokumenty ve Wordu a Excelu.
V kurzu jsou desítky videí a stále nové přibývají. Videa jsou dělaná jako krátká, s důrazem na akci. Tzn. nevysvětluji nic sálodlouze a se zbytečnou „omáčkou“, ale jdu vždy rovnou k věci.
Neomezeně dlouho. Jakmile si jej zakoupíte, můžete jej sledovat kdykoliv po neomezeně dlouhou dobu. Samozřejmostí jsou doživotní aktualizace, pokud se změní algoritmus vyhledávačů, UX design a podobně.
Přístupy dostanete okamžitě. Při kurzu s Vámi budu procházet veškeré know-how krok za krokem, budete se mě moct ptát a budu Vám dávat zpětné reakce k úpravám a vylepšení SEO Vašeho webu.
To nevadí, kurz neustále aktualizuji a k aktualizacím máte doživotní přístup.
Můžete mít skvělé výsledky jen s tímto kurzem, ničím jiným. Samozřejmě doporučuji některé z placených nástrojů, které Vám ulehčí práci, ale kupovat je není nezbytné.
Můj SEO kurz je aplikovatelný na jakýkoliv web nabo eshop. Funguje dobře na systémech Wordpress, Mioweb, Drupal, Joomla, Shoptet, Woocomerce, opencart, webnode a dalších)
Kurz již začal, nová videa jsou stále přidávaná a velká část je dokončena. Po platbě tedy získáte kompletní přístup do členské sekce ve které v pravidených intervalech přibývají jednotlivé sekce kurzu. Nejzažší kompletní dokončení kurzu je do. 31.1.2021 (hlavní části a know how jsou již hotové, bude to tedy o dost dříve a než si videa projdete, tak budeme u konce 🙂 ).